2020-09-10

Podlicz możliwości Biura Rachunkowego z systemem ERP

Jak przyspieszyć pracę Biura Rachunkowego? Poznaj przykładowe wdrożenia systemu ERP, opisane w dedykowanym casebooku dla branży rachunkowości.

Biura Rachunkowe to wyspecjalizowane organizacje, funkcjonujące pomiędzy organami podatkowymi a klientami. Oznacza to, że jednym z kluczowych elementów pracy biura jest dotrzymywanie tempa zmianom przepisów. Te z kolei w ostatnich latach znacząco przyspieszyły, co miało odzwierciedlenie choćby w specustawie w związku z epidemią COVID-19.

Z drugiej strony stopniowej ewolucji podlegają także oczekiwania ze strony Klientów Biura. Oprócz szybkiej i profesjonalnej obsługi coraz więcej firm oczekuje mobilnego dostępu do danych finansowych i możliwości zdalnej komunikacji z wykorzystaniem nowoczesnych platform.

System ERP dla Biura Rachunkowego

W dostosowaniu sposobu funkcjonowania Biura Rachunkowego do nowych wyzwań ze strony administracji państwowej i Klientów może pomóc oprogramowanie do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa, uwzględniające specyfikę branży rachunkowości. System ERP gwarantuje aktualizacje zgodne z nowelizacjami prawa, a modułowa budowa umożliwia wybór niezbędnych funkcjonalności do indywidualnych potrzeb Biura.

Przy wyborze odpowiednich funkcjonalności systemu ERP do Biura Rachunkowego warto poznać przykładowe wdrożenia w innych firmach z branży rachunkowości. Eksperci z Soneta sp. z o.o, producenta enova365, przygotowali dedykowany przewodnik po najciekawszych implementacjach oprogramowania.

Pobierz bezpłatną publikację i dowiedz się, jak przyspieszyć procesy wewnętrzne oraz przenieść komunikację z Klientem na wyższy poziom.