2016-03-16

Mobilna aplikacja Księgowi Przyszłości już dostępna

Aplikacja Księgowi Przyszłości to gra edukacyjna dla księgowych, studentów i uczniów szkół ekonomicznych. Aplikacja jest już dostępna w sklepie google play, wkrótce dostępne będą również wersje na Windows i iOSa. Dostawcą aplikacji jest firma Soneta sp. z.o.o, producent oprogramowania enova365, a pytania zostały przygotowane przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.

Na czym polega gra w aplikacji?

Użytkownik musi przejść 8 rund i poziomów trudności – w każdej rundzie odpowiada na 10 pytań z rachunkowości. Aby przejść rundę musi zdobyć wymagane minimum. Na przejście każdej rundy ma 3 próby. Za poprawną odpowiedź gracz otrzymuje 10 punktów plus bonusy za przejście rundy w I lub II próbie. Punkty ze wszystkich rund sumują się i są prezentowane w rankingu online.

Dla najlepszych graczy w aplikacji, organizator przewidział nagrody specjalne.

Aplikacja daje również możliwość natychmiastowego dostępu do bazy wiedzy z portalu ksiegowiprzyszlosci.pl, oferuje również dodatkowe funkcjonalności dla osób biorących udział w konkursie Księgowi Przyszłości 2016. Użytkownicy aplikacji mogą między innymi zapraszać innych graczy do wspólnego startu w konkursie, kontrolować daty kolejnych etapów czy sprawdzać najważniejsze newsy z nim związane.

Zapraszamy do gry :)

Przejdź do aplikacji w google play.