2016-03-17

Nagrody w konkursie Księgowi Przyszłości

Vouchery na wakacje marzeń, bony szkoleniowe i najnowsze gadżety elektroniczne – to nagrody dla laureatów konkursu Księgowi Przyszłości. Uczestnicy, którzy zakwalifikują się do dalszych etapów otrzymają również certyfikat potwierdzający udział w konkursie.

Do startu konkursu Księgowi Przyszłości pozostało zaledwie 18 dni. Od 4 kwietnia zarejestrowane drużyny zmierzą się w jednej z trzech kategorii: zawodowej, studenckiej i uczniowskiej. Trzy najlepsze drużyny w każdej kategorii otrzymają cenne nagrody.

Wakacje marzeń

Vouchery turystyczne to nagrody główne dla zwycięskich drużyn w kategoriach zawodowej i studenckiej. Członkowie najlepszej drużyny zawodowej otrzymają bon o wartości 30 tysięcy złotych, natomiast zespół studencki otrzyma do podziału voucher o wartości 15 tysięcy złotych. Laureaci będą więc mogli odpocząć po konkursie w dowolnym wybranym przez siebie miejscu na świecie.

Wiedza i szkolenia

Celem konkursu jest promocja nieustannego kształcenie wśród księgowych, dlatego też laureaci konkursu otrzymają bony na wybrane szkolenia prowadzone przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Maksymalna wartość bonów wynosi 15 tysięcy złotych i zależy od kategorii wiekowej oraz zdobytego miejsca w konkursie.

Sprzęt elektroniczny

Tablety, smartwatche czy czytniki e-book – z najnowszymi gadżetami elektronicznymi wrócą do domu wszyscy laureaci kategorii uczniowskiej oraz zdobywców miejsc II i III w grupach zawodowej i studenckiej. Ponieważ księgowy przyszłości korzysta w swojej pracy z wielu nowoczesnych narzędzi.

Publikacje eksperckie

Laureaci w kategoriach zawodowej i studenckiej otrzymają również publikacje przygotowane przez ekspertów z wydawnictwa Rachunkowość. Książki związane z tematyką rachunkowości, finansów czy rewizji finansowej będą cenną pomocą w pracy każdego księgowego.

Certyfikaty i dyplomy

Księgowi Przyszłości to prestiżowy konkursu nad którym pieczę merytoryczną sprawuje Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Dlatego też na życzenie uczestników wystawiane będą certyfikaty potwierdzające udział oraz uzyskane miejsce w konkursie.

Lista nagród nie jest jeszcze zamknięta, pełny wykaz nagród oraz warunki wykorzystania bonów zostaną opublikowana na stronie konkursu w najbliższych dniach.

Dołącz do konkursu już dzisiaj.