2020-04-08

IV Konkurs Księgowi Przyszłości - właśnie wystartował I etap!

Księgowi, Studenci i Pracownicy HR na start – wszystkie zarejestrowane w konkursie drużyny już od dziś mogą rozwiązywać quizy i walczyć o przejście do II etapu, a potem zwycięstwo w konkursie! Wciąż nie zarejestrowałeś swojej drużyny? Nie jest jeszcze za późno – rejestracja trwa do 22 kwietnia!

Zasady testu I etapu

Quiz dostępny jest na koncie liderów zarejestrowanych w konkursie drużyn. Składa się z 30 pytań jednokrotnego wyboru (5 łatwych i 25 trudnych). Na odpowiedź na każde z pytań drużyny mają po 3 minuty. Pamiętajcie: każda z drużyn może przystąpić do quizu tylko raz.

Zgłoś się do konkursu - rejestracja na konkurs pozostaje otwarta!

Wciąż możesz zgłosić swoją drużynę. Rejestracja na konkurs jest otwarta do zakończenia I etapu, czyli do 22 kwietnia. Czekamy na Twoje zgłoszenie! Zarejestruj swoją drużynę i wystartuj w wyścigu po cenne nagrody! Na laureatów czekają vouchery wypoczynkowe do jednej z sieci hoteli w Polsce, bony szkoleniowe oraz sprzęt IT!

Finał – zmiana terminu

W trosce o bezpieczeństwo uczestników, podjęliśmy decyzje o przeniesieniu obron finałowych na 13 października 2020 r. Wydłuża się również termin przygotowania prac półfinałowych, który potrwa do 7 maja do 18 czerwca 2020 r. Szczegółowy harmonogram znajdziecie tutaj.

Masz pytania?

Jeśli masz pytanie lub problemy techniczne z rejestracją na portal lub otworzeniem testu sprawdź sekcję FAQ na naszym portalu lub napisz do nas: mailto:kontakt@ksiegowiprzyszlosci.pl