2020-03-16

IV edycja konkursu Księgowi Przyszłości ruszyła!

Wszystkich czekających na kolejną edycję konkursu z radością informujemy – ogólnopolski konkurs Księgowi Przyszłości organizowany przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce oraz firmę Soneta, producenta systemu ERP enova365 właśnie się rozpoczął!

Kto może wystartować w konkursie?

Podobnie jak w poprzednich edycjach, również w tym roku rywalizacja odbywa się wśród 3-osobowych drużyn. Jak zebrać skład? Wystarczy zarejestrować się do portalu i wysłać zaproszenie do pozostałych członków drużyny. W tym roku rywalizacja będzie odbywać się w trzech kategoriach:

  • zawodowa księgowa,

  • zawodowa płacowo-kadrowa,

  • studencka księgowa.

Co czeka na uczestników?

Uczestnicy konkursu będą mieli do przejście cztery etapy. Pierwsze dwa to testy online, etap trzeci polega na opracowaniu pracy półfinałowej. Najlepsze drużyny spotkają się w finale na obronie swoich prac, który odbędzie się 18 czerwca w Warszawie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: vouchery wypoczynkowe do sieci hoteli, sprzęt IT, bony szkoleniowe i prestiż związany z udziałem w jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych konkursów o tematyce księgowej i płacowo-kadrowej.

Do biegu, gotowi… start!

Rejestracja już ruszyła i będzie możliwa do ostatniego dnia I etapu konkursu. Jest więc jeszcze chwila czasu na zebranie drużyny – testy pierwszego etapu będzie można rozwiązywać od 8 do 22 kwietnia 2020. Po więcej informacji zapraszamy do zakładki konkurs. Zbierajcie drużyny i śledźcie najnowsze informacje na portalu i social media. Powodzenia!

P.S. Jeśli skompletowałeś już drużynę, koniecznie spróbujcie swoich sił w rozgrzewce (dostępnej po zalogowaniu do portalu w zakładce Graj)!