2018-06-14

Transmisja z konferencji Księgowi Przyszłości

Już za chwilę rozpocznie się konferencja "Księgowi Przyszłości. W erze zmian". Zobacz transmisję live.

W czasie konferencji odbędą się wykłady dotyczące zmian w przepisach oraz debata na temat przyszłości branży. Poznamy również zwycięzców III edycji konkursu Księgowi Przyszłości.

Transmisja podzielona jest na trzy części, dzięki czemu możesz zobaczyć tą część konferencji, która najbardziej cię interesuje.

Część wykładowa (godzina 10.15)

Zobacz wykłady prof. Aldony Kameli – Sowińskiej, Grzegorza Jurczaka, Pawła Jędrzejaka oraz dr Mirosława Gumularza. Na liście tematów m.in. RODO, cyfryzacja w działach księgowych czy ustawa o przeciwdziałaniu terroryzmowi.

Debata "W erze zmian" (godzina 13.45)

Debatę poprowadzi red. Głogowski. W rozmowie na temat zmian w przepisach oraz ich wpływowi na MSP i branżę w Polsce wezmą udział: Jadwiga Wojtas, dyrektor ds. rozwoju enova365, dr Teresa Cebrowska, wiceprezes SKwP, Monika Smulewicz, Dyrektor Zarządzająca outsourcingiem rachunkowości, kadr i płac w Grant Thornton oraz dr Wojciech Warski, wiceprezes Business Centre Club.

Zakończenie konkursu Księgowi Przyszłości (godzina 14.45)

Opis: Jesteś ciekawy kto wygra III edycję konkursu Księgowi Przyszłości? Kibicujesz swoim znajomym? Zobacz wręczenie nagród na żywo.

Aby zapisać się na udział w transmisji, zarejestruj się przez formularz. Dostęp do transmisji otrzymasz bezpośrednio na Twój adres email.