2021-06-04

Webinarium: Praca zdalna - wygoda dla pracownika, wyzwanie dla pracodawcy

8 czerwca 2021 roku zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium w ramach cyklu Biznes Trendy: Cyfrowa transformacja "Praca zdalna - wygoda dla pracownika, wyzywanie dla pracodawcy". Eksperci ERP opowiedzą o szansach i wyzwaniach, jakie niesie za sobą nowy tryb pracy oraz o narzędziach, które wspierają zarządzanie rozproszonym zespołem.

Praca w trybie zdalnym była do niedawna marzeniem wielu etatowców. W czasach pandemii ten benefit pozapłacowy, który kojarzył się z programistami i korporacjami stał się codziennością i wyzwaniem dla wielu firm. Jak udoskonalić model pracy rozproszonej i z jakich narzędzi korzystać, żeby efektywniej zarządzać projektami?

8 czerwca o godzinie 11:00, swoją wiedzą podzielą się eksperci ERP:

Juliusz Tomeczek – Konsultant systemów ERP, takich jak IFS, enova365 oraz TRIVA. Od 2 lat w InfoConsulting, jako Product Manager, odpowiada za rozwój produktów klasy ERP dla rynku MŚP. Obecnie wykładowca wyższej uczelni w ramach przedmiotów Systemy ERP, Zintegrowane Systemy Zarzadzania oraz Zarzadzanie Projektami. Zawodowo, od przeszło 20 lat, związany z branżą̨ IT.

Wojciech Smagło – Ekspert projektu CRM enova365. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie- wdrożeń oraz dostosowywania funkcjonalności do potrzeb klientów w branży IT. Konsultant w zakresie zarządzania relacjami z klientami oraz w obszarze rozwiązań procesowych. W codziennej pracy zajmuje się projektowaniem i rozwijaniem obszarów CRM, prowadzi szkolenia dotyczące nowych funkcjonalności.

Z webinarium dowiesz się:

  • jak efektywnie zarządzać projektami pracując zdalnie,

  • jakie możliwości zarządzania pracą dają systemy informatyczne,

  • na co zwrócić uwagę przy zarządzaniu pracą zadaniową.

Webinar przeznaczony jest dla:

  • osób pracujących zdalnie oraz w systemie pracy zadaniowej,

  • pracowników działu kadry-płace i HR,

  • managerów i właścicieli firm szukających wygodnych narzędzi do pracy.

Jak się zapisać?

Zapraszamy do bezpłatnych zapisów, przez formularz na stronie wydarzenia.