2021-01-05

Tarcza na zmiany w przepisach 2021 – sprawdź jak przygotować się do zmian

Rok 2020 przechodzi do historii, jako czas sporej niepewności, zmieniających się przepisów, obostrzeń w prowadzeniu biznesu. Był to także rok, który pokazał, że polskie firmy są gotowe na podejmowanie wyzwań i przyspieszenie technologiczne. Publikujemy, przygotowany przez ekspertów Soneta, e-book przedstawiający spis i analizę nowych regulacji prawnych, z którym przedsiębiorcy i księgowi będą mierzyć się w roku 2021.

Nowa nadzieja

Optymistycznie patrząc w przyszłość mamy nadzieję na powrót do stabilnej rzeczywistości, zmniejszenie dystansu. Żeby ułatwić dostosowanie się do zmian w przepisach, eksperci Soneta, producenta systemu enova365, przygotowali kompleksowy przewodnik. Celem krakowskiej spółki Soneta jest po pierwsze tworzenie systemu ERP zawsze zgodnego z przepisami, który pomaga w codziennej pracy prawie 15 000 firm i organizacji. Po drugie, bardzo ważna jest edukacja zarówno obecnych jak i przyszłych Klientów. Dlatego, eksperci Soneta szczegółowo wczytują się w nowe treści ustaw i przygotowują je w skondensowanej, przystępnej formie e-booków czy webinariów.

Księgowość, Kadry, Sprzedaż

W publikacji szczegółowo zostały opisane zmiany w przepisach z zakresu finansów i księgowości, kadr płac oraz sprzedaży. W treści znalazły się m.in rozdziały dotyczące, SLIM VAT, TAX FREE, nowych wskaźników kadrowych, PPK, czy opłaty cukrowej.

Przeczytaj e-book: Tarcza na zmiany w przepisach 2021

Treść podzielona jest na przejrzyste części zawierające:

  • terminy, od których przepisy obowiązują,

  • podstawę prawną, która wprowadza zmianę,

  • opis zmiany,

  • informację jak do zmiany się przygotować,

  • komentarz eksperta, który na co dzień dba, aby enova365 była zgodna z przepisami.

Zmiany na czas

Eksperci enova365, na co dzień dbający o zgodność systemu z przepisami, przygotowali zestawienie, które ułatwi dostosowanie się do nowych regulacji prawnych. Zobacz co się zmienia, na czym polegają zmiany i jak się do nich przygotować. Aby biznes mógł spokojnie się rozwijać, wybierz oprogramowanie enova365 na bieżąco dostosowywane do nowych przepisów.