2017-03-28

Zmiany w przepisach: konferencje księgowych przyszłości

Księgowych, przedsiębiorców i wszystkich czytelników naszego portalu zapraszamy do udziału w bezpłatnym cyklu konferencji o zmianach w przepisach. Spotkamy się w czterech miastach w Polsce.

Organizatorem cyklu jest portal Księgowi Przyszłości, a patronami Stowarzyszenie Księgowych w Polsce oraz firma Soneta. Spotkania odbędą się w czterech miastach w Polsce: Białymstoku (27 kwietnia), Szczecinie (11 maja), Kielcach (25 maja) oraz Lublinie (30 maja). Dodatkowo kielecka konferencja, będzie transmitowana na żywo na łamach portalu ksiegowiprzyszlosc.pl.

Konferencje dedykowane są dla księgowych pracujących w firmach prywatnych czy biurach rachunkowych, jak i dla właścicieli małych i średnich firm. Spotkanie polecane jest także dla osób planujących założenie swojej firmy czy rozważających karierę w księgowości. W czasie konferencji omawiane będą zarówno już wprowadzone, jak i planowane zmiany w przepisach oraz ich wpływ na funkcjonowanie przedsiębiorstw w Polsce. Uczestnicy będą też mieli okazje porozmawiać z ekspertami z zakresy księgowości i kadr czy innych przedsiębiorców z regionu.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny dla zarejestrowanych uczestników. Rejestracji można dokonać poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.ksiegowiprzyszlosci.pl/maraton-ze-zmianami

Liczba miejsc jest ograniczona.