2016-06-20

Najlepsi gracze i nowy zestaw pytań

Agnieszka z województwa świętokrzyskiego oraz Katarzyna i Sebastian z dolnośląskiego uzyskali najwyższe miejsca w pierwszym rankingu w aplikacji mobilnej Księgowi Przyszłości. Najlepsi gracze otrzymają smartwatche marki Sony ufundowane przez firmę Soneta sp. z o.o. , producenta oprogramowanie enova365. Gracze aplikacji mogą już też odpowiadać na nową pulę pytań i grać o nagrody w nowym rankingu.

Aplikacja Księgowi Przyszłości to pierwsza w Polsce edukacyjna gra dla księgowych i uczniów szkół ekonomicznych. Do tej pory pobrało ją już blisko 1000 osób. Gracze w aplikacji odpowiadają na pytania z zakresu rachunkowości, finansów i podatków przechodząc kolejne rundy w grze - w sumie w czasie gry użytkownicy muszą odpowiedzieć na kilkanaście pytań. Poziom trudności wzrasta wraz z grą, a gracze mogą śledzić swoje wyniki w ogólnopolskim rankingu.

Co kwartał trójka najlepszych graczy wygrywa nagrody specjalne ufundowane przez organizatora aplikacji - firmę Soneta sp. z o.o., producenta oprogramowania enova365. Pytania do aplikacji przygotowywali eksperci ze Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

Poza konkursem, aplikacja Księgowi Przyszłości umożliwia również śledzenie najnowszych wpisów z portalu Księgowi Przyszłości.

Aplikacja Księgowi Przyszłości jest bezpłatna i dostępna do pobrania w sklepach Google Play, Microsoft i iStore.