2016-04-04

Konkurs Księgowi Przyszłości rozpoczęty

4 kwietnia rozpoczął się I etap konkursu. Test kwalifikacyjny jest dostępny na portalu ksiegowiprzyszlosci.pl i można go wypełniać do 13 kwietnia. Do tego dnia możliwa jest też rejestracja konkursu. Zapraszamy do udziału!

Konkurs ma charakter drużynowy i obywa się w trzech kategoriach wiekowych – dla zawodowych księgowych, studentów uczelni ekonomicznych oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Nagrodami głównymi w kategoriach zawodowej i studenckiej są vouchery na wakacje marzeń o wartości odpowiednio 30 i 15 tysięcy złotych. Laureaci konkursu będą mogli także poszerzyć swoją wiedzę dzięki bonom szkoleniowym od SKwP oraz publikacjom ufundowanym przez wydawnictwo Rachunkowość. Wszyscy finaliści otrzymają również nowoczesne gadżety elektroniczne, które będą pomocą w pracy księgowego.

W konkursie mogą brać udział znawcy rachunkowości z całej Polski. Aby dać możliwość wykazania się drużynom z każdego regionu kraju, w konkursie obowiązuje parytet regionalny – do kolejnych etapów konkursu przechodzi określona ilość drużyn z każdego okręgu.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zebrać trzyosobową drużynę, dokonać rejestracji na stronie www.ksiegowiprzyszlosci.pl/konkurs i w wymaganym terminie wypełnić test kwalifikacyjny online.

Zapraszamy!