2016-02-09

Rusza II edycja konkursu Księgowi Przyszłości

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce oraz Soneta sp. z o.o, producent oprogramowania enova365 zapraszają do udziału w drugiej edycji konkursu Księgowi Przyszłości. Zgłoś swoją drużyną, zmierz się z księgowymi z całej Polski i wygraj atrakcyjne nagrody.

Pytania konkursowe dotyczyć będą zagadnień związanych z rachunkowością, przepisami VAT czy standardami pracy w księgowości. To połączenie współzawodnictwa z podnoszeniem kwalifikacji, niezbędnych w pracy każdego księgowego. https://www.facebook.com/events/741403395960319 Podobnie jak w pierwszej edycji, w konkursie będą mogły startować drużyny trzyosobowe, a rywalizacja odbędzie się online na stronie ksiegowiprzyszlosci.pl. Nowością jest pojawianie się dodatkowej kategorii – obok drużyn zawodowych i studenckich w konkursie będą mogły konkurować zespołu złożone z uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Zwycięscy konkursu w kategoriach zawodowej i studenckiej zdobędą voucher na wakacje marzeń, a laureaci edycji ponadgimnazjalnej otrzymają nowoczesne gadżety elektroniczne.

Zapisy do konkursu rozpoczną się już w marcu, a pierwszy etap odbędzie się na początku kwietnia tego roku. Szczegółowy harmonogram konkursu oraz więcej informacji już wkrótce.

Zapisz się na newsletter Księgowych Przyszłości lub dołącz do wydarzenia na facebooku aby być na bieżąco.