2016-10-04

Konferencja Młodych Księgowych

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Toruniu, Klub Młodego Księgowego SKwP o/o w Toruniu oraz Koło Naukowe Rachunkowości zapraszają na „Konferencję Młodych Księgowych toruńskiego Oddziału SKwP”. Fundatorem nagród jest firma Akrosoft - autoryzowany partner enova365.

Konferencja odbędzie się 29 listopada 2016 roku w siedzibie SKwP o/o w Toruniu, ul. Podmurna 10/12.

Tematyka referatów powinna dotyczyć jednego z trzech zagadnień, tj.:

  • sprawozdawczość i rachunkowość finansowa,
  • rachunkowość podatkowa,
  • certyfikacja zawodu księgowego a organizacje dla księgowych.

Zgłoszenia przyjmujemy do 20 października 2016 roku, formularz zgłoszeniowy oraz wymogi redakcyjne można znaleźć na stronie www.knr.umk.pl lub www.torun.skwp.pl/klubmlodegoksiegowego

Wypełnioną kartę uczestnictwa należy przesłać na adres konferencja@torun.skwp.pl. Referaty z pozytywną recenzją zostaną wygłoszone podczas sesji konferencyjnych.

Prace należy przesyłać na adres: konferencja@torun.skwp.pl do 7 listopada 2016 roku. Nadesłane prace powinny odpowiadać wymogom redakcyjnym zamieszczonym na podanych wcześniej stronach internetowych.

UDZIAŁ W KONFERENCJI JEST BEZPŁATNY.

Autorzy trzech najlepszych referatów oraz jedna osoba najlepiej wygłaszająca swoją pracę w nagrodę otrzymają możliwość wzięcia udziału w szkoleniu „Bilans 2016 - Rachunkowość” organizowanym przez toruński Oddział SKwP, prenumeraty miesięcznika Rachunkowość, oraz książki od patrona medialnego wydawnictwa „Rachunkowość”, a także nagrody niespodzianki od fundatora, firmy „Akrosoft”. Za drugie i trzecie miejsce w każdym z paneli uczestnicy otrzymają zestawy książek. Podczas Konferencji będzie możliwość porozmawiania z wykładowcami SKwP. Jest to niesamowita okazja poznania osób, które na co dzień potrafią połączyć zdobytą wiedzę teoretyczną z praktycznymi rozwiązaniami problemów rachunkowo – podatkowych.

Plakat

Pokażcie, że Waszą pasją jest rachunkowość… Podzielcie się z nami Waszymi spostrzeżeniami… Czekamy na Was!