2015-10-01

Inwestycja w oprogramowanie

Zakup oprogramowania to inwestycja która ma pomóc nam osiągnąć określone cele biznesowe takie jak usprawnienie pracy, wdrożenie nowych usług czy obniżenie kosztów stałych. Pobierz darmowy przewodnik i zobacz z jakich alternatywnych środków finansowania i dofinansowania może skorzystać firma chcąca zakupić nowe oprogramowanie.

Niezależnie od tego czy kupujemy pierwszy system czy też wymieniamy istniejące w firmie rozwiązanie na bardziej nowoczesne, specjalistyczne oprogramowanie to inwestycja która ma pomóc nam osiągnąć określone cele biznesowe. Zwykle inwestycja taka finansowana jest ze środków własnych przedsiębiorstwa lub z kredytów komercyjnych. Poza standardowymi metodami finansowania przedsiębiorcy mogą również wybrać alternatywne metody takie jak leasing czy modele ASP czy też skorzystać z różnych źródeł dofinansowania takich jak ulga technologiczna czy dotacje unijne. Na jakich zasadach działają takie formy wsparcia przedsiębiorców i kiedy możemy z nich skorzystać?

Pobierz darmowy przewodnik „Inwestycja w oprogramowanie” aby dowiedzieć się więcej.

Poradnik został przygotowany przez firmę Soneta sp. z o.o. - producent oprogramowania enova365 i partnera portalu Księgowi Przyszłości.