Wydarzenia

 • 20.11.2018 11:00

  Webinarium: Cyfrowa transformacja w kadrach - zmiany w przepisach i nowa forma akt pracowniczych

  Od 1 stycznia 2019 r. nie będzie już wymagane prowadzenie papierowej teczki akt osobowych pracownika. Dokumentacja pracownicza w formie elektronicznej pozwala na obniżenie kosztów związanych z przetrzymywaniem dokumentacji w tradycyjnych magazynach. Dzięki technologii OCR sprawnie przeniesiesz wszystkie akta pracownicze do nowego cyfrowego archiwum. W związku z tym zapraszamy na bezpłatne webinarium.

  Miejscowość: Transmisja online na kanale Youtube enova365 Organizator: Soneta - producent oprogramowania enova365 Więcej
 • 29.11.2016 11:07

  Konferencja Młodych Księgowych

  Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Toruniu, Klub Młodego Księgowego SKwP o/o w Toruniu oraz Koło Naukowe Rachunkowości zapraszają na „Konferencję Młodych Księgowych toruńskiego Oddziału SKwP”. Fundatorem nagród jest firma Akrosoft - autoryzowany partner enova365.

  Miejscowość: Toruń Organizator: SKwP OO w Toruniu Więcej
 • 21.11.2016 09:30

  Cyberprzestrzeń a rachunkowość

  Instytut Rachunkowość Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie wraz z Radą Naukową Stowarzyszenia Księgowych w Polsce zapraszają na konferencję naukową z cyklu Forum Rachunkowości w SGH Nr 3. Wydarzenie poświęcone będzie tematowi Cyberprzestrzeń a rachunkowość.

  Miejscowość: Warszawa Organizator: SGH, Rada Naukowa SKwP Więcej
 • 14.11.2016 10:00

  Jednolity Plik Kontrolny w MSP – szkolenie online

  14 listopada o godzinie 10.00, zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu online na temat najważniejszych aspektów prawno – technologicznych związanych z tematem JPK.

  Miejscowość: Online Organizator: Portal Księgowi Przyszłości Więcej
 • 14.10.2016 10:00

  Akademia Innowacyjnego Biznesu

  Oddział Okręgowy Stowarzyszenia Księgowych w Polsce we Włocławku oraz firma Akrosoft - autoryzowany partner enova365 - zapraszają na konferencję Akademia Innowacyjnego Biznesu.

  Miejscowość: Włocławek Organizator: SKwP, Akrosoft Więcej
 • 12.10.2016 16:47

  Europejski kongres małych i średnich przedsiębiorstw

  Mała i średnia przedsiębiorczość to najważniejszy sektor polskiej gospodarki. To również główny temat Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. O możliwościach rozwoju i wyzwaniach jakie stoją przed przedsiębiorcami dyskutować będą najważniejsze osoby w Państwie, osobistości ze świata nauki, polityki i gospodarki oraz delegacje zagraniczne z kilkudziesięciu państw.

  Miejscowość: Katowice Organizator: RIG Więcej
 • 12.09.2016 13:46

  Badanie - Jednolity Plik Kontrolny

  Co księgowi myślą o Jednolity Plik Kontrolny, czy są przygotowani na zmiany, jak oceniają dostęp o informacji na ten temat?

  Miejscowość: Online Organizator: Księgowi Przyszłości Więcej
 • 11.08.2016 11:00

  Szkolenie online z JPK

  Jednolity Plik Kontrolny Praktyczne aspekty wdrożenia systemu w firmie UWAGA do 25 sierpnia 2016 r. należy przekazać pierwszy raz informacje o ewidencji prowadzonej na potrzeby VAT w formacie Jednolitego Pliku Kontrolnego. Nowe obowiązki stosowania Jednolitego Pliku Kontrolnego dla małych i średnich przedsiębiorców będą obowiązywały już od 1 stycznia 2017 r.

  Miejscowość: Online Organizator: Portal FK, Soneta sp. z o.o. Więcej